Aktuálně vypsané kurzy

Aktuálně vypsané kurzy

Ušetřete čas a zjednodušte si práci zlepšením svých znalostí a dovedností. Zúčastněte se profesionálních kurzů na oceňování a řízení stavebních zakázek pro všechny účastníky výstavby - rozpočtáře, projektanty, přípraváře, investory a zadavatele veřejných zakázek. 

Proč přijít na kurzy ÚRS?

Základní kurzy z naší nabídky

A

Základy praktického rozpočtování

Kurz A je nejkomplexnější kurz společnosti ÚRS CZ. Účastníci kurzu získají podrobné znalosti a praktické dovednosti v oblasti oceňování stavebních prací. Kurz probíhá formou přednášek a praktických cvičení.

Zjistit více
B

Rozpočtování a kalkulace s KROS 4

Kurzy B jsou zaměřeny na získání praktických dovedností v ovládání SW KROS od základních činností až po pokročilé schopnosti. Kurzy probíhají formou praktických ukázek za souběžné práce všech účastníků na PC.

Zjistit více
C

Kurz pro aktivní rozpočtáře a přípraváře

Kurz pro každého rozpočtáře a přípraváře staveb ve formě tréninku nových nástrojů, které vám usnadní a zrychlí každodenní práci. Navíc díky diskuzi s kolegy z oboru načerpáte nové poznatky a zkušenosti. Před kurzem C je doporučeno absolvovat kurz B.

Zjistit více
I

Práce investora se stavebním rozpočtem

Zadáváte stavební práce a pracujete s rozpočty? Potřebujete je kontrolovat po věcné a cenové stránce? Vyhodnocujete výběrová řízení a sledujete prostavěnosti? Na kurzu I si všechny tyto činnosti prakticky procvičíte a zdokonalíte se v nich.

Zjistit více

Řekli o našich kurzech

Aktuálně vypsané kurzy

Pokud není uvedeno jinak, začínají kurzy v 9:00 a končí cca v 15:00. Od 12:00 do 13:00 je polední přestávka. Uvedené ceny kurzů jsou bez 21% DPH.

{{ course.prefix }}

{{ course.title }}

{{ course.perex }}

délka {{ course.duration }} cena {{ course.price_float_wo_vat > 0 ? course.price_wo_vat : 'Zdarma' }}

Termín

Místo

Volných míst

Počet osob
{{ term.date_string ? term.date_string : term.dateString }} {{ term.place }} {{ term.available > 0 ? term.available : 0 }} Přihlásit

Kontakty

Učebna Praha Tiskařská 257/10 Praha 10 - Malešice
Zobrazit na mapě
Učebna Brno Šumavská 35 Brno
Zobrazit na mapě
Učebna Ostrava 28. října 168 Ostrava
Zobrazit na mapě
Praha - Kino Premiere Cinemas, OC VIVO! Švehlova 1391/32 Praha 10 - Hostivař
Zobrazit na mapě