Průběh výstavby

Průběh výstavby

SLEDUJTE REALIZACI STAVEB JEDNODUŠE S NOVOU APLIKACÍ PRŮBĚH VÝSTAVBY

Nová webová aplikace Průběh výstavby přináší přehledné čerpání rozpočtu a efektivní komunikaci mezi všemi účastníky výstavby přes webový prohlížeč.

Jaké jsou výhody pro Vás?

  • Dokonalý přehled o stavbě - máte evidenci a přehled k dispozici kdykoliv a odkudkoliv, ať jste stavbyvedoucí, přípravář, manažer nebo investor.

  • Evidence průběhu výstavby na jednom místě - všechny informace o provedených pracích a čerpání rozpočtu jsou přehledně evidovány v jedné tabulce a lze k nim přistupovat z jednoho místa.

  • Jednotný formát pro všechny - není potřeba dělat exporty a importy. Aplikace je pro všechny. Je kompatibilní s KROS a mohou ji využívat i uživatelé bez licence KROS.

  • Sdílená komunikace s partnery a snadné schvalování - komunikaci je možné vést formou komentářů přímo u zadaných výkonů, navrhovat jejich úpravy a vzájemně schvalovat. Vše je řízeno nastavením oprávnění pro partnery. Díky tomu je i schvalování podkladů k fakturaci mnohem jednodušší a rychlejší.

 
Průběh výstavby je online nástroj programu KROS, který je součástí webového řešení BIM platforma.

Aplikace Průběh výstavby umožňuje

Evidování výkonů v jedné tabulce

Udržujte si během realizace přehled o provedených pracích na celé stavbě. Vytvořte si snadno podklady pro fakturaci. Čerpat lze po obdobích pomocí zadávání výkonů nebo ceny.Sdílení a komunikace online

Průběh výstavby jednoduše sdílíte s ostatními partnery. Například stavbyvedoucí tak zapisuje výkony přímo na stavbě třeba z mobilu. Ani pro další komunikaci s investorem nemusíte exportovat další soubory, protože se všichni společně díváte do jednoho dokumentu. Partnerům nastavíte práva buď pro editaci nebo pouze pro čtení. Díky cloudovému úložišti můžete sdílet i další dokumenty související se zakázkou.

Snadné schvalování podkladů

Celá komunikace a připomínkování soupisů provedených prací je soustředěna na jednom místě. I díky kompletní historii komentářů je schvalování podkladů pro fakturaci mnohem jednodušší a rychlejší.


Komplexní přehled nad realizací

Všechny informace o čerpání celé stavby včetně předchozích období vidíte hned v jednom okně. Máte jasný přehled, co bylo smluvně dohodnuto s investorem a jaký je aktuální stav stavby včetně evidence změn.

Krok zpět a vpřed

S aplikací máte vždy jistotu ve své práci. I v případě nechtěného zásahu nebo úpravy se vždy vrátíte do požadovaného stavu díky podpoře funkce "krok zpět/vpřed".


Kompletní exporty

V případě potřeby archivace nebo přenosu do jiných systémů můžete výstupy exportovat do Excelu nebo uniXML dle vlastních parametrů, jako jsou např. soupisy provedených prací, zjišťovací protokoly, rekapitulace apod.

Začněte používat aplikaci

Aplikaci můžete vyzkoušet na dobu 30 dní zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a přihlásit se k účtu na www.bimplatforma.cz. Začít můžete rovnou na připravené DEMO zakázce nebo na svých zakázkách načtených z programu KROS 4. Popřípadě lze pracovat na projektech, do kterých vás přizval z aplikace partner.

V seznamu projektů vyberte DEMO zakázku, stavbu nahranou z programu KROS 4 nebo sdílenou s partnerem. Pro otevření projektu klikněte na ikonu Průběh výstavby a může začít pracovat.

Jak začít používat aplikaci Průběh výstavby (podrobný popis)

V případě zájmu o pořízení aplikace Průběh výstavby se obraťte na naše obchodní zástupce na kontaktech níže.

Náhledy nového modulu